درباره ما

نوید عدالت همراه (شماره ثبت ۵۱۸۷۳) موسسه ای است که در اساسنامه خود موضوع آموزش را دارد و با هدف ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانش  وعلم برای تمام افرادی که قصد شروع فعالیت در زمینه های مرتبط با سازمان هلال احمر را دارند و در نهایت عموم جامعه اقدام به راه اندازی این سامانه آموزشی نموده است.

نوید عدالت همراه با سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  اقدام به ارائه آموزش های تخصصی کرده است تا علاقه مندان بتوانند در حوزه های تعیین شده بصورت تخصصی فعالیت نمایند و مدرک تخصصی مورد نظر را اخذ کنند.

بعلاوه، همه متخصصان اقدام به برگزاری دوره هایی عمومی برای همه مردم می نمایند.

این سامانه آموزشی امکان برگزاری کلاس ها به طور همزمان را داشته و با استفاده از اساتید برجسته ، دوره های متنوعی اعم از دوره های آنلاین ، افلاین ، حضوری و یا ترکیبی از این حالت هارا به همراه آزمون های مختلف ، اعطای گواهینامه ، صدور کارنامه و غیره فراهم میکند.

سوابق

آزمون

صدور کارنامه

صدور گواهینامه

تعداد فراگیران

ساعت دوره آموزشی

این سامانه در سابقه کاری خود با مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه موفق شده است 532634 ساعت دوره آموزشی برای 28000 کاربر برگزار نماید و برای بیش از 2000 نفر گواهینامه و 3300 نفر کارنامه صادر نماید.همچنین تا کنون برای  8108 نفر آزمون برگزار نموده است.

بنیانگذاری

گروهی از نخبگان، فرهیختگان،اساتید و متخصصان برجسته کشور با همفکری و همراهی جوانان اقدام به نیاز سنجی در حوزه آموزش کشور نمودند تا گامی در جهت رشد و توسعه فضای آموزشی و ارتقاء سطح علمی میهن عزیزمان برداشته شود.

پس از بررسی های گسترده و تلاش های مستمر بنا بر این قرار گرفت که بستری جهت ارتباط متخصصان و فراگیران قرار گیرد تا هر کدام از هم وطنانمان بتوانند علاوه بر فراگیری،دانش خود را در اختیار جامعه قرار دهند

دورنما

نوید عدالت در تلاش است محدودیت زمانی و جغرافیایی برای دسترسی عموم مخاطبان به گنجینه های آموزشی را از میان ببرد و موجبات سطح دانش حقوقی و قضایی مخاطبان و عموم مردم را فراهم آورد.

ماموریت

 نوید عدالت همراه این بستر را فراهم آورده تا اتصالی آسان میان فراگیران و مدرسان صورت پذیرد و عموم مردم بتوانند تخصص و علوم خود را در اختیار دیگران بگذارند و در ضمن از انتفاعات مالی آن بهره مند گردند و فراگیران بتوانند از این تخصص ها و علوم در حوزه های مختلف به صورت تجمیع شده ، تخصصی و با دسترسی آسان استفاده نمایند.

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی همواره تلاش دارد تا بهترین خدمت را به شما رائه دهد.

ثنا منظری

support@edalatnavid.com

manzari.sana@edalatnavid.com

سید محمد حسینی

support@edalatnavid.com

hosseini.mohamad@edalatnavid.com

دوره های آموزشی

موضوعات آموزشی قابل ارائه

خدمات آموزشی

طراحی روش ها و محتواهای آموزشی

خدمات دانش بنیان

پیوند خدمات دهنده با متقاضی

پشتیبانی

021-12345678